Σας δημοσιοποιούμε την 1η εγκύκλιο για την ολοκλήρωση της Δ? Φάσης και προετοιμασίας υλοποίησης της Ε? Φάσης του Μεταλυκειακού Έτους - Τάξης Μαθητείας περιόδου 2020-2021 μαζί με το αντίστοιχο χρονοδιάγραμμα υλοποίησης του Μεταλυκειακού Έτους.

Παρακαλούμε να λάβετε γνώση από τα επισυναπτόμενα έγγραφα και να τηρήσετε απαρέγκλιτα τις αναφερόμενες προθεσμίες.

Παρακαλούμε για τυχόν εξελίξεις να επισκέπτεστε συχνά την ιστοσελίδα και να ελέγχετε τακτικά το ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (xronodiagramma.pdf)Χρονοδιάγραμμα Ε ΦΑΣΗΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟΥ ΕΤΟΥΣ ? ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ Ε΄ΦΑΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ52 kB