ΕΠΑΛ ΣΕΡΒΙΩΝ: Πρόσκληση υποβολής αιτήσεων για συμμετοχή στο Μεταλυκειακό  Έτος ? Τάξη Μαθητείας για το Σχ. 'Έτος 2017-18 - Πρωινός Λόγος Κοζάνη

Στο 1ο ΕΠΑ.Λ. Κοζάνης εγκρίθηκαν και λειτουργούν τα εξής τμήματα ειδικοτήτων του 4ου Μεταλυκειακού Έτους-Τάξης Μαθητείας για το σχολικό έτος 2021-2022:

• Στον τομέα Ηλεκτρολογίας, Ηλεκτρονικής & Αυτοματισμού οι ειδικότητες:

α) Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων & Δικτύων

(Υπεύθυνος καθηγητής μαθητείας στο τμήμα: ο κ. Κωστόπουλος Κωνσταντίνος)

β) Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων & Δικτύων

(Υπεύθυνος καθηγητής Μαθητείας στο τμήμα: ο κ. Παπαδόπουλος Δημήτριος)

• Στον τομέα Μηχανολογίας οι ειδικότητες:

α) Μηχανολογικών Εγκαταστάσεων & Κατασκευών

(Υπεύθυνος καθηγητής Μαθητείας στο τμήμα: ο κ. Κωνσταντινίδης Ελευθέριος)

β)  Τεχνικός Οχημάτων

(Υπεύθυνοι καθηγητές Μαθητείας στο τμήμα: ο κ. Ευσταθιάδης Θεοχάρης & η κ. Ανθεμίδου Τερέζα)

Αναφορικά με την άμεση τακτοποίηση των πληρωμών στο χώρο εργασίας παρακαλούνται οι μαθητευόμενοι να προσκομίζουν όλα τα δικαιολογητικά στους Υπεύθυνους Μαθητείας του τμήματός τους την τελευταία ημέρα του μήνα ή την πρώτη κάθε νέου μήνα. Μαθητευόμενοι που αμελούν να προσκομίσουν τα δικαιολογητικά έγκαιρα δεν συμβάλλουν στην άμεση τακτοποίηση των πληρωμών και των υπολοίπων συναδέλφων τους.