Σας ενημερώνουμε ότι οι μέρες και οι ώρες επικοινωνίας (δια ζώσης μετά από σχετική δήλωση στο edupass.gov.gr και πιστοποιητικό για τον Covid ή τηλεφωνικής) για τη φοίτηση και την πρόοδο των παιδιών είναι οι εξής ανά εκπαιδευτικό:

1 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 12:50-13:30
2 ΑΝΘΕΜΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 11:00-13:00
3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΜΠΤΗ 10:00-10:45
 4 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12:45-13:20
 5 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 11:55-12:30
 6 ΒΥΤΑΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 11:40 - 12:15
 7 ΓΕΡΑΡΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 10:05-10:45
 8 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΜΠΤΗ 11:55-12:30
 9 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΤΗ 10:30-11:30
 10 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 11:55-12:30
 11 ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΤΗ 09:10-9:50
 12 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 11:55-12:30
 13 ΔΙΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΜΠΤΗ 10:00-11:40
 14 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 11:55-12:30
 15 ΚΑΖΑΝΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΜΠΤΗ 08:15-13:00 
16 ΚΑΡΑΓΑΤΣΙΔΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09:00-09:15 ή 10:00-10:15 
 17 ΚΑΡΑΠΙΣΤΟΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 08:15-8:55
 18 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 09:50-10:45
19 ΚΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 09:00-09:40
20 ΚΟΥΡΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09:00-09:40
21 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΤΗ 10:05-10:45
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9:10-9:50
23 ΛΑΓΓΑ ΘΕΟΦΑΝΩ ΤΕΤΑΡΤΗ 11:00-11:40
24 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 11:00-11:40
25 ΛΑΪΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 10:05-10:45 & ΤΡΙΤΗ 11:00-11:40
26 ΜΑΛΛΙΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 09:10-09:50
27 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΤΗ 08:00-12:00 
28 ΜΙΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΡΙΤΗ 10:05-10:45
29 ΜΠΑΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 09:10-09:50 
30 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΡΙΤΗ 10:00-10:45
31 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΤΗ 11:00-11:40
32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΜΠΤΗ 08:55-09:10 ή ΔΕΥΤΕΡΑ 13:25-13:35
33 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΤΗ 11:00-11:30
34 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΡΙΤΗ 11:00-11:30
35 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΜΠΤΗ 11:15-11:50
36 ΣΑΚΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΜΠΤΗ 12:30-13:30
37 ΣΙΩΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΜΠΤΗ 09:10-09:50 ή 11:00-11:40
38 ΣΚΑΡΚΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11:00-12:30
 39 ΣΤΑΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 10:00-10:45
40 ΤΣΑΤΙΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 10:00-11:00
41 ΥΦΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11:00-11:40
42 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10:45-11:15
43 ΧΑΪΝΤΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗ 10:45-11:15
44 ΧΛΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΜΠΤΗ 11:00-11:40